Vizážistka Martina vyměnila malířské plátno za lidský obličej

15.02.2024
A dnes vám pro změnu připomeneme, kdo je tato kráska. Máme to štěstí, že se stala jednou z nás, a je naší vizážistkou. Její příběh vizážistky se začal psát ve chvíli, kdy jsme sháněly make-up artistku. Milou, vstřícnou, praštěnou, podnikavou a nápaditou… nebylo to jednoduché, ale našly jsme ji.

Je to lvice!

Martina je narozená ve znamení lva. A nebudeme teď řešit, jestli je astrologie hloupost nebo nikoliv. Martina je prostě lvice, i když o sobě říká, že se s tím absolutně neztotožňuje. Je to ten typ ženy, která, když přijde do místnosti, má vaši pozornost. Pronikavý pohled a na jazyku vždy nějaké téma vás naladí tak, jak si to sama přeje. Je to diplomat, chrlí lichotky a vy si pak vedle ní připadáte o něco lepší člověk, než v momentě, kdy jste se po jejím boku ocitli poprvé. A právě proto je štěstí, že ona je ikonou vizáže Příběhářek. Seznamte se s make-up artistkou a jednou ze čtyř nás. Martina ukazuje ženám to, co samy nevidí. Právě ona se jim věnuje tak, jak samy zapomínají. Nejen že je sama chodící módní molo, ukazuje vám tím "takhle krásnou můžu udělat i Tebe". Svoji práci odvádí perfektně právě a díky tomu, že je zároveň tou nejryzejší duší na světě. Snaží se za každou cenu předčit očekávání.

Tohle je příběh lvice, která vyměnila malířské plátno za obličej a našla tím kousek sama sebe.

Jaké bylo focení naší Matinky z @liceni_s_pribehem ? Psal se listopad 2023, venku bylo hnusně, kůň celé předchozí dny trávil v bahenní lázni a my jsme se rozhodly fotit za rozbřesku, což je samo o sobě vždycky výzva… 😴A tak si naše vizážistka zkusila, jaký opravdový zážitek vždy čeká i na vás, naše klienty. 💕je to vždy tolik specifické a tudíž neposatelný zážitek na celý život. Vycházíme z komfortní zóny, fotíme na lokacích, kam bychom se jinak třeba ani nepodívali, mění se nám počasí a tak i fotky z minuty na minutu, zažíváme tak výjimečnou atmosféru a každý okamžik si užíváme. A když fotíme se zvířaty, je to osobité samo o sobě 🤍