Naše pohádková kadeřnice dokáže otisknout ve vašich vlasech kus vašeho já

13.02.2024
Tohle je naše Lucie. Vlasová stylistka a srdce naší příběhářské party. Umění na hlavě jsem si nikdy nedokázala představit lépe. Do kadeří, které vytváří na zážitková focení, komponuje přírodní prvky a snaží se v nich otisknout vás samotné. Rozumí bylinkám a starým kadeřnickým technikám, které ráda při své práci používá. Umí přesně zvolit, co vám sluší, protože zná typologie tváře, správě cítí barvy a naslouchá duším.

Kdo Lůcu zná, ví, že je tak trochu víla. Do vašeho života vnese pohádkové kouzlo, že všechno je možné, a to na ní každý miluje. A opravdu si ji zamiluje kdekdo. Umí naslouchat, umí se ptát, umí být zvídavá, umí vás pochválit a podpořit. A všechny tyto své kvality přetransformovává do účesů. 


Umění na hlavě jsem si nikdy nedokázala představit lépe. Do kadeří, které vytváří na focení, komponuje přírodní prvky a snaží se v nich otisknout vás sebe samu. Rozumí bylinkám a starým kadeřnickým technikám, které ráda při své práci používá. 


Míchá chemii a přírodu, je totiž naší zasněnou bosorkou. Umí přesně zvolit, co vám sluší, protože zná typologie tváře, správě cítí barvy a naslouchá duším. 


VYŽVANÍME VÁM NA NÍ 5  FAKTŮ A ROZHODNĚ NE MÝTŮ

1) Miluje slony! Chce odjet do Asie a starat se o ně.

2) Často zapomíná  na čas. A tak jí honíme, urychlujeme … bohužel i stresujeme.

3) Má vlasní kadeřnické studio v Klášterci nad Ohří: ► Boogie Woogie

4) Je mámou malého Matyáška, který je živel po ní.

5) Chtěla být umělkyní. Ale nepřijali ji na uměleckou školu, a tak šla docela náhodou na kadeřničinu. To se jí stalo osudem a svoji práci miluje ♥

Miluje práci s lidmi a je neuvěřitelně kreativní. Její ambice umělce se skvěle protíná v její práci. Do své činnosti se hravě a zcela ponoří a zapomíná tak na čas. 

Díky Lucii je tým Příběhářek kompletní, protože se každá ve své různorodosti doplňujeme.