Vize a mise nás Příběhářek

21.02.2023

Kdo jsme aneb co se bude dít? :-) 

Naše produkty

Nabízíme mystické focení, rodinné focení i fotografování se zvířaty a v přírodě.

Výstupy pro vás

Co čekat od focení? Dodáme vám profesionálně upravených cca. 20 fotografií (přesný počet záleží na konkrétním balíčku). Fotky, které retušujeme a color-gradujeme buď vybereme samy, nebo výběr dle vašeho přání necháváme na vás.
Ale fotky nejsou to jediné, co si od nás odnášíte. Každé klientce zpracováváme na míru jejich vlastní moodboard - “prezentace”, která vás nejen seznámí s tím, jak se na focení připravit a co si vzít s sebou. Ale také vás navede, jaký účes pro váš typ obličeje volit, jaké oblečení lichotí vaší postavě nebo třeba jaké barvy vyhovují vaší typologii.

Zkrášlujeme a pečujeme

Po celý den se o vás stará Příběhářka kadeřnice, Příběhářka, která vám pomůže s make-upem, další vás zabaví a obleče nebo vám zprostředkuje na focení zvířátko - máte možnost se nechat nafotit s koněm, kozlíky, pejsky a dalšími,..

Nevšední zážitek

Trávíme celý den venku, zázemí máme na starém statku a na zahradě. Topíme si v kamnech nebo opékáme něco na ohni. Trávíme čas v jabloňovém sadu a necháváme o vás pečovat. Jinými slovy vám zprostředkujeme den, který si zaslouží alespoň jednou v životě každá žena.

Fotky s přívlastkem

 Necvakáme klasické fotky, které najdeš vyvěšené u sousedky v obýváku. Snažíme se o zachycení jedinečného momentu, emocí, nálady a pocitů. Fotografka vás nenásilně vede a tak zachycuje vaše přirozené já bez křeče.

Péče a hýčkání

Zmíníme to ještě jednou, protože péče není nikdy dost. Na zážitkovém dni je nás vždy dostatek, aby o tebe bylo pečováno. Nechej se hýčkat, užij si den pro sebe. Odevzdej se nám a na památku na tento den si navíc odneseš několik osobitých snímků.

Den s přírodou

 Fotíme v přírodě, s přírodními scenériemi a rekvizitami. Každá fotografie je originální i díky přirozenému světlu, aktuálnímu počasí a ročnímu období, kdy zrovna fotíme. Nečekejte bezduchý ateliér, máte možnost strávit den s přírodou v celé její kráse. A to celý zážitek dělá opravdu jedinečným.