Přihlášení na naše události

V této části se můžete přihlásit na pořádané akce a zážitkáče od Příběhářek.
📍Rašovice 10, u Klášterce nad Ohří 

Jarmark s příběhem

Termín 📆

4.5.

Podrobnosti události📜
V prostředí starého statku se uspořádá již druhý jarmark plný netradičního programu. A tentokrát s tématikou středověkých časů! Na programu dne bude setkání s opravdovým rytířem, tvoření mandal z květin, tanec s ohněm, divadelní vystoupení pro děti a mnoho dalšího. Nebudou chybět tvůrčí dílny, středověké hry, vesnická zoo, akustické koncerty, předvádění tradičních řemesel nebo cirkusové vystoupení koní. Celá akce bude navíc kostýmovaná, a tak se opravdu budete cítit jakoby jste cestovali časem.
Cena: 💰 200 Kč účastník, 100 Kč doprovod Přihlášení na zážitkáče

Přihlašte se na své zážitkové focení. Zažijte nezapomenutelné chvíle a uchovejte vaše příběhy navždy ve fotografii. Vyplňte prosím formulář vč. termínu, o který máte zájem.
Těšíme se Váš příběh ❤️
Termíny zážitkových focení 📆

21.4. (čistě ženské setkání)
11.5. (rodinné setkání)
29.6. (čistě ženské setkání)

 Cena💰3.600 Kč

 V balíčku

▪️až 60 min focení

▪️focení až 5 osob, každá další osoba +150 Kč

▪️kadeřnice a vizážistka pro 1 osobu (jeden z nejpříjemnějších bodů našeho balíčku: nechte se hýčkat našimi profesionálkami)

▪️zvířátko na focení dle vašeho výběru (zašleme vám náš aktuální katalog s výběrem)

▪️doprovodný program s překvapením (na každém zážitkáči vás nově něčím překvapíme. Bude to akustický koncert, divadlo, ohňové vystoupení nebo něco jiného? Nechte se překvapit! Jistě vás mimo jiné potěší naše hřiště pro děti, občerstvení, zahrada, výběhy se zvířaty, ohniště a útulné zázemí.)

▪️9 upravených snímků, každý další +150 Kč
 

⬇️ ZBÝVÁ PŘIHLÁŠKA, A JE TO! ⬇️⬇️⬇️