Praktické informace 

Jarmark s příběhem


Jarmark bude mít svůj infopoint s mapkou areálu a vytištěnými programy. Vše důležité se dozvíte právě tam. Pokud byste v čemkoliv tápali, ptejte se nás. Nejen naše skvělé dámy u vstupného si zajisté budou vědět rady s vašimi dotazy.

Časově omezené stanoviště

Stanoviště se zvířaty jsme z bezpečnostních důvodů a k ohleduplnosti ke zvířatům omezili časovými bloky. Kdy budou tato stanoviště přístupná jsme zveřejnili nejen v programu, ale také na cedulích u jednotlivých stanovištích.

-Staročeská kontaktní zoo: 13:00-14:00 a 16:30-17:30

-Jízda na koni: 15:00-16:00

-Malování na obličej má od 15-16h pauzu

-Kurz první pomoci začíná od 14h

-Převozník převáží přes řeku vždy v celou hodinu po dobu 30 minut.

-Ostatní stanoviště jsou vám volně k dispozici od zahájení akce ve 13h, až po konec v 18h.


Program pro Příběháčky

Stanoviště pro splnění Kartičky Příběháčka jsme označili naší grafikou (postavička s vlaječkou). Jakmile Příběháčci zaplní svoji kartičku razítky, směle do rytířského stanu! Čeká vás pasováni a odměna na památku.


Co s sebou

Vstupenky (v online či tištěné verzi)

Lahvička na pití pro děti (v areálu bude dostupná pitná voda. Lahvičky na pití tak můžete doplňovat průběžně, nezávisle na Baště.)


Adresa pořádání akce

Rašovice 10, Klášterec n. Ohří

Kde nás najdete?

Jarmark se koná v srdci malebných Rašovic u Klášterce nad Ohří. Vjezd je z návsi, kde potkáte cedulku "už jste tu". Na zeď ke vratům jsme vyvěsily banner Příběhářek a Vlaštovčího údolí. Ano, bude to ošklivá zděná zeď, ale nenechte se mýlit, za zdí je to totiž kouzelné a na zahradě se vám otevře jarmark o jakým jste si nechali zdát.

Navigace

upozorňujeme, že Google maps vedou na číslo evidenční, nikoliv popisné. Nenajdete nás tak v zahrádkářské oblasti, ale na návsi!! Pokud používáte Google maps, zadejte "Vlaštovčí údolí", pak vás navigace dovedou správně. MapyCZ by měly vést dle adresy na správné místo.


Bezpečnost a pohyb po areálu

V areálu jsou přístupné výběhy s hospodářskými zvířaty. Ohradníky jsou pod proudem. Za vaše děti nezodpovídáme, prosím, hlídejte je. Přístup do ohrad je zakázán. Pouze vyhrazená kontaktní zoo a jízda na koni umožňuje vstup za zvířaty.

Zálohované kelímky

Snažíme se eliminovat odpad, a tak jsme na jarmarku zavedli zálohy na kelímky. Jakmile nádobí vrátíte Baště, zálohu dostanete samozřejmě zpět.

I když od nás každý z návštěvníků dostane welcome drink zdarma, poprosíme vás o vratnou zálohu na kelímky, ve kterých můžete hodovat welcome drink.


Pitná voda

V areálu bude dostupná pitná voda. Lahvičky na pití tak můžete doplňovat průběžně, nezávisle na Baště.


Psi

Pejsci do areálu mohou pouze na vodítku. Prosím, ukliďte si vždy po svých mazlíčcích případné exkrementy.


Převozník

Jak to bude s převozníkem přes řeku?

Z důvodů rekonstrukce pěší lávky vedoucí z Klášterce nad Ohří do Rašovic budeme zprostředkovávat možnost převozu přes řeku naším převozníkem. Z kapacitních důvodů budou jeho služby k dispozici pouze dopředu nahlášeným pasažérům. Děkujeme za vyplnění formuláře, počítáme s vaším převozem. U převozníka nahlásíte číslo vaší rezervace (viz vaše e-vstupenka) a vzhůru na palubu!

Rádi bychom vás dopředu informovali o:

-Převážet budeme na šlapadle.

-Převážíme jen kočárky, které jdou složit.

-Převézt budeme moci pouze ty, kteří podepíší souhlas s převozem přes řeku. Zároveň svým podpisem plně přebírají zodpovědnost za sebe i své dítě/děti.

-Nástupiště budou na obou stranách označené cedulemi a fáborkami. Nástupiště najdete nedaleko lávky.


GDPR

Svou účastí na události dáváte najevo svůj souhlas s focením a nahráváním vaší osoby. V případě nesouhlasu prosím kontaktujte pořadatele před konáním akce.


Pořadatel akce: Příběhářky a Vlaštovčí údolí

Sponzor události: Město Klášterec nad Ohří

Partneři události: Muzeum Kovářská, P.S. Motiv, Dům pod jasanem

Děkujeme


A z celého srdce děkujeme desítkám dobrovolníků, kteří se na pořádání jarmarku podílejí.

--

Marieta Kosturová

+420 739 655 308

marietakosturova@gmail.com

www.pribeharky.cz

www.vlastovciudoli.cz